KONST / Litografier / Färglitografi 9223074
nr 922 3074
Ernst Billgren
(f. 1957), Sverige
Färglitografi , Ernst Billgren (f. 1957), 'Torparflickan', 126/170, signerad, 76x79
Ernst Billgren, född 1957 i Stockholm, Svensk konstnär.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
3.200 kr
måndag 3 november 2014
kl 19:25:13
2.600 kr
3.000 kr